Temné vánoce 1 díl

29. června 2009 v 13:22 | kunoichi-babu |  HanisSh FF World

1.kapitola před 18 lety
"Tak si hezky hajni, zlato," usmála se Kushina na malé zlatovlasé miminko v kolíbce. Byl mu teprve jeden měsíc a už měl tolik vlásků.
Kushina svému broučkovi zazpívala ukolébavku na dobrou noc. Malinké děťátko v kolíbce spokojeně podřimovalo. Kushina přešla ke dveřím a naposledy se usmála.
"Spinkej, Naruto," usmála se Kushina, prohlábla si své dlouhé načervenalé vlasy a přivřela dveře tak, že do pokoje prosvital jen malý proužek světla.
"Miláčku, kdy konečně najdeš ve své hlavě jinou ukolébavku," pousmál se Minato na svou ženu a lehce jí políbil na lícně. Pak jí silně chytil za pas a převalil se s ní na pohovku, která byla za nimi.
Pomalu jí začal svlékat triko, když v tom někdo zazvonil na dveře. Minato se naštval a hlasitě bouchl do stolu. Přece nemůže teď někdo v 10 hodin večer otravovat u nich doma.
"Kdo to ksakru může být?!" zanadával Minato znovu, upravil si zmuchlané oblečení a čekal, až si Kushina navlékne své triko. Když zvonění neustále překřičovalo Minatovy nadávky, Minato se naštval a rychle otevřel dveře.
"Co se děje, kdo tam je?" zeptala se Kushina, když po pár minutách přišla - byla zkontrolovat malého Naruta.
"Právě že nikdo…" rozhlížel se zmateně Minato a zabouchl dveře.
"Určitě nějací zmetci, co v noci chodí zvonit na domy a otravovat lidi.." zavrtěl hlavou Minato a šibalsky mrknul na svou ženu.
"Ještě jedno dítě?" uchechtl se Minato. "Ty chceš dítě, jo? Kdo to před 10 měsíci protestoval, že neberu antikoncepci?" uchechtla se Kushina a těsně před Minatovýma rukama zabouchla dveře od koupelny.
"Ale miláčku!" zanadával Minato.
"Ano broučku?" posmívala se Kushina a otočila se ke sprchovému koutu. Svlékla se a vlezla si pod horkou vodu. Uvolnila se a začala si pobrukovat všelijaké ukolébavky, které by mohla příště svému synkovi zazpívat. Najednou uslyšela nějaké cvaknutí, jako by někdo odemkl dveře - Kushina se v koupelně zamkla, aby za ní Minato nemohl. Když se však podívala, co to bylo, nic neviděla. Zámek byl ve stejné poloze a na stejném místě. Pokračovala dál ve sprchování.
Když už se konečně vysprchovala a usušila se, jako vždy přešla k zrcadlu. Otevřela prosklenou část a z vnitřní poličky si vzala prášek na spaní. Spolka ho a zrcadlo zavřela. Když se podívala do zrcadla, to co v něm uviděla jí zamrazilo. Byl tam její dávný přítel z klanu Hyuuga Hiashi. V ruce držel nůž od krve a na tváři měl zlomyslný úšklebek.
"Hiashi? Jak se vede Hinátě?" usmála se Kushina. Dělala, jako že ten nůž nevidí. Jedno jí děsilo nejvíc, čí je ta krev. Doufám, že ne Naruta, pomyslela si Kushina.
"Hináta se má vcelku dobře. Stejně dobře, jako Naruto."
Kushina si oddychla, Hinátu by nikdy nezabil, Naruto je v pořádku. Takže to musí být…. NE!
Ani se neobtěžovala se ho zeptat na všechno okolo a nečekaně vyběhla z koupelny. Naštěstí ji Hiashi nesledoval, nic. Když utíkala a bála se, plakala a třásla se strachem a nechutí zároveň, o něco zakopla. Rychle se sebrala, ale když jen očkem zahlédla to, o co zakopla, málem se jí zastavil dech.
"Minato!" začala Kushina nekontrolovatelně plakat. Jeho oči byly vyříznuty a prst po prstu uříznut. Nevěděla, co způsobilo to, že je mrtvý, protože žádné známky po bodání do těla nebyly vidět. Asi má zlomený vaz…uvědomila si Kushina.
Kushina nahlas vyjekla - uslyšela něčí kroky - a utíkala k Narutovýmu pokoji. Rychle sebrala ještě spící miminko a v dečce ho skryla do skříně.
"Teď doufat, aby se nevzbudil," dýchala zhluboka Kushina a zahlédla stín Hiashiho.
"Ne!" vyjekla a doběhla k rohu. Byl tam stín a tak může být snadno přehlédnuta. Hiashi měl však dobrý zrak a Kushinu nepřehlédl. Pomalu se k ní přibližoval a díval se jí do očí plných strachu.
Kushina věděla, že je to naposledy co vidí, cítí, slyší a miluje. Je to naposledy, co žije. Poslední pohled na svět…a je….plný krve. Copak si tohle Kushina zasloužila?
Kushina opustila svět hodně brzy; jediné, co jí dělalo problémy, bylo to, jestli Naruto půjde za ní nebo ne. Byla by strašně ráda, kdyby Naruto zůstal naživu.
Naruto s rychlým trhnutím hlavy se probudil. Podíval se na budík, který hlásil půl druhé ráno.
"Zase ten sen…" povzdychl si Naruto. Teď žije u matky jeho skvělého kamaráda Sasukeho.
Zpocený zase zalehl do postele a pokusil se o spánek, který se mu s doprovodem noční můry povedl.
"Kdepak tě mám, chlapečku?" usmíval se Hiashi s nožem v ruce. Ještě stále z něho odkapávala krev Minata a Kushiny. Malinký nemluvně Naruto se začalo probouzet.
Hiashi s nožem v ruce chodil po pokoji a hledal všude možně, až došlo na skříň. Pomalu se dotkl klíče, pootočil klíčem a uslyšel, jak zámek cvakl. Vzal za držátko a pomalu otvíral skříň. Přece jen neví, co tam na něho čeká. Však už bylo pozdě a Hiashi náhle zkoprněl - uslyšel houkačky policejních sirén. Bylo pozdě a on to má spočítané.
Jediné, co mu zbývalo bylo tohle:
Vyběhl ven a na všechny začal střílet. Policie však měla přesilu a Hiashi ihned padl k zemi.
Jeden z policistů vešel do domu a začal všechny prohlížet. Byli mrtví; nebyla žádná záchrana. Policista vytáhl malé miminko ze skříně a odnesl do bezpečí. Bylo štěstí, že nezačalo brečet.
"Naruto….Naruto!" drkal někdo do Narutova spícího těla.
"A to říkáš, že je ti 18," zasmál se od srdce budící.
"Nech toho Sasuke…" škubl sebou Naruto a podíval se na hodiny. "Vždyť je teprv 7, co blbneš, SASUKE!" zařval Naruto a přehodil si peřinu přes hlavu.
"To jo, ale pokud se chceš svést v autě s holkama, tak by si už měl vstávat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikadena nikadena | Web | 29. června 2009 v 18:28 | Reagovat

Jůůůůů kráááásnééé rychle plsky pokracovani!!!je to uza!!

2 Ela Ela | E-mail | Web | 30. června 2009 v 17:50 | Reagovat

I já souhlasím! Náhodně ze zvědavosti sem si tu povídečku přečetla a je fakt bezvadná! Úžasná!
Honem honem rychle pokráčko, nějak sem se jí chytla! :-D

3 sakura chan sakura chan | 2. července 2009 v 19:35 | Reagovat

úplně kawaii fakt se ti povedla plsky piš další pokráčko

4 mia mia | 4. července 2009 v 20:01 | Reagovat

supeeeeeeeeer krasa pokračko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama